Sizi Takip Etmeyenleri Takip Etmeyi Bırakmak İçin Top 5 Websitesi

14610

Twitter’da sizin takip ettiğiniz kişilerden sizi geri takip etmeyenler olmasından sıkıldınız mı? Eğer cevabınız evetse, onları bulabilir ve takip etmeyi bırakabilirsiniz.
Aşağıda yazılı olan 5 tane siteden her biri sizin için takip etmekten vazgeçme işlemini yapıyor ve tabii ki ÜCRETSİZ.

1.ManageFlitter

ManageFlitter’a Twitter Oauth veye Twitter hesabınızla giriş yapabilirsiniz.  Karşınıza sizin takip ettiklerinizden sizi geri takip etmeyenler çıkacaktır. Onların hepsini tek tıkla takip etmeyi bırakabilirsiniz. Ayrıca Aktif olmayan kullanıcıları bulabilir ve onları da takip etmeyi bırakabilirsiniz.

Manageflitter’a git

2.Tweepi

Bu site sayesinde hem sizi geri takip etmeyenleri hem de takip ettiklerinizden aktif olmayan kullanıcıları silebilirsiniz.

Tweepi’ye git

3.Buzzom

Buzzom’a Twitter Oauth ile girin ve ‘TwitIn’  sayfasındaki ‘Flush’ düğmesine tıklayın. Böylece sizi geri takip etmeyenleri görebilir ve onları bir tıkla silebilir ya da engelleyebilirsiniz.

Buzzom’a git

4.MyTweeple

Mytweeple’ye Twitter Oauth ile girin, Twitterla senkronize edin ve ‘You Follow’a tıklayın. Şimdi sizi geri takip etmeyenleri görebilir ve teker teker silebilirsiniz.

Mytweeple’ye git

5.JustUnfollow

Justunfollow’a Twitter Oauth ile girin, ‘Show Non-Followers’a tıklayın ve sizi geri takip etmeyenleri sıralasın. Bunları da teker teker takip ettiklerinizin arasından çıkarabilirsiniz.

Justunfollow’a git