Twitter Takip Etmeyenleri Bulmak ve Toplu Silmek İçin Top 7 Site 2013

11920
twitter-takip-etmeyenleri-bul-toplu-sil-2013

Hepimizin bildiği üzere Twitter’da bazı art niyetli insanlar tarafından yazılan uygulamalar sayesinde birçoğumuz tanımadığımız yada bilmediğimiz insanları twitter üzerinden takip etmiş oluyoruz. Bu durumlarda twitterdaki takipçileri toplu silmek için kullanabileceğiniz uygulamalar mevcuttur. Yazımızda twitterda takip etmeyenleri silmek için kullanabileceğiniz uygulamaları sizlere anlatacağız.

Twitter’da Takip Etmeyenleri Silmek

[highlight]Takip Etmeyenleri Silmek İçin “ManageFiltter”[/highlight]
ManageFlitter’a giriş yapmak için ilk olarak twitter hesabınızla giriş yapmalısınız. Bu sitenin güvenirliliği yüksek olduğu için içiniz rahat olsun herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Premium özelliklerinden yararlanabileceğiniz gibi biz tekil kullanıcılar içinde kısıtlı kullanım hakkı vermektedir. Giriş yaptıktan sonra karşınıza sizin takip ettiklerinizden sizi geri takip etmeyen kullanıcılar çıkacaktır. O kullanıcıların tümünü tek tıklamayla takipten çıkabilirsiniz. Bunun yanı sıra aktif olmayan, sizin istediğiniz dışında takip edilen kullanıcıları da bulup takipten çıkabilirsiniz. Günlük 100 kişilik takipten çıkma limiti vardır. Bu limiti doldurduktan sonra 1 gün beklemek zorundasınız.

ManageFiltter ile takip etmeyenleri sil…

[highlight]Takip Etmeyenleri Silmek İçin “Tweepi”[/highlight]
Tweepi sayesinde sizi takip etmeyenleri hem de aktif olmayan kişileri takipten çıkabilirsiniz. Bu sitenin kullanımı kolay olduğu için direk giriş yaptığınızda zaten silinecek kullanıcıları göreceksiniz.

Tweepi ile takip etmeyenleri sil…

[highlight]Takip Etmeyenleri Silmek İçin “Buzzom”[/highlight]
Buzzum’a twitter Oauth ile giriş yaparak “TwitIn’ sayfasındaki ‘Flush’ düğmesine tıklayarak sizi takip etmeyen veya sizin habersizce takip ettiğiniz kişileri listeler ve onları bir tık ile silebilirsiniz.

Buzzom ile takip etmeyenleri sil…

[highlight]Takip Etmeyenleri Silmek İçin “MyTweeple”[/highlight]
Twitter üzerindeki sizi takip etmeyenleri silebileceğiniz bir yardımcı araç ise MyTweeple’dir. Twitter Oauth ile yani sizin twitter hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Ondan sonra You Follow bölümünden sizi takip edenleri görebilir oradan teker teker tüm kullanıcıları silebilirsiniz.

MyTweeple ile takip etmeyenleri sil…

[highlight]Takip Etmeyenleri Silmek İçin “JustUnFollow”[/highlight]
Twitter üzerindeki sizi takip etmeyen insanları silmek için JustUnFollow’u kullanabilirsiniz. Asosyal medya yazarlarının da sıkça kullandığı bir site olan JustUnFollow Hintli bir yazılım mühendisi tarafından yapılmıştır. JustUnfollow’u kullanmak için Twitter hesabınızla giriş yapmak zorundasınız daha sonra “Show Non- Followers” a tıklayın ve sizi takip etmeyen kişileri listelesin. Sizi takip etmeyen insanlar listelendikten sonra istediğiniz kullanıcıyı takip etmekten vazgeçebilirsiniz.

JustUnFollow ile takip etmeyenleri sil…

[highlight]Takip Etmeyenleri Silmek İçin “Unfollowcu”[/highlight]
Unfollowcu sitesini kullanarak sizi takip etmeyen kullanıcıları silebilirsiniz. Twitter hesabınızla giriş yaparak karşınıza gelen ekrandan sizi takip etmeyen insanları görebilir oradan tek tek takipten çıkabilirsiniz.

Unfollowcu’ya git

[highlight]Takip Etmeyenleri Silmek İçin “Follower Filter”[/highlight]
Follower Filtersitesini kullanarak sizi takip etmeyen kullanıcıları silebilirsiniz. Twitter hesabınızla giriş yaparak karşınıza gelen ekrandan sizi takip etmeyen insanları görebilir oradan tek tek takipten çıkabilirsiniz.

Follower Filter’a git