Facebook Türkiye Müşteri Numarası ve Mail Adresi Nedir?

20192

Facebook Inc, insanların arkadaşlarıyla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal web sitesidir. 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi 2006 sınıfı öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook, öncelikle Harvard öğrencileri için kurulmuştur.

Zamanla Facebook birçok güncellemeyle,görüntülü konuşma/arama,sitcker yollama,gönderilere ifade ekleme,videolu profil fotoğrafı yükleyebilme vb. birçok gelişim göstermiştir.

Kullanıcıların bu kadar yoğun ve aktif olduğu uygulamada tabiki de birden fazla sorunlar ile karşılaşmakta olasıdır.Peki sorunlarımızı nasıl çözebiliriz? Yazımızda bu konuya açıklık getireceğiz. Facebook müşteri hizmetlerinin numarasını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Facebook Sorunlarınızın Çözümünü İçin;

Facebook Yardım Merkezi

Android,iOS mobil cihaz veya bilgisayarımızdan aşağıdaki adımları gerçekleştirin.

  1. https://tr-tr.facebook.com/help/ ‘adresine gidin.
  2. En üste bulunan kutucuğa sorununuz ile ilgili anahtar kelimeyi(şifremi unuttum/hesabımı dondurmak istiyorum) yazın,çözümlere ulaşın.

facebook-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi

Facebook Türkiye Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’de Facebook’a ait kullanıcı sorunlarına yardımcı olabilecek Facebook Türkiye Müşteri Hizmetleri Numarası bulunmamaktadır.Bunun yerine kullanıcıları mağdur etmemek amacı ile destek veren, sorunları çözüme kavuşturacak bir çağrı merkezi mevcuttur.

Facebook Müşteri Hizmetleri için mobil cihazınızdan “11820” tuşlayarak çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

DİPNOT:

Facebook Müşteri Hizmetleri 7 gün boyunca 09:00-02:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Facebook Müşteri Hizmetleri ücretli bir hizmettir.Tüm operatörlerden 1 dakika ücreti 2.99 kuruş olarak belirlenmiştir. Facebook müşteri hizmetleri için iletişime geçmek için mail adresini de kullanabilirsiniz. Facebook müşteri hizmetleri mail adresi mail atabilirsiniz. Mail atmak içinde facebook mail adresi help@facebook.com adresini kullanabilirsiniz.