iPhone & Andorid Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

1071

App Store,Google Play ve Windows Store’dan ulaşabileceğiniz Swarm yerinizi bildirebileceğiniz,profilinizdeki arkadaşlarınıza paylaşım yapabileceğiniz bir uygulamadır.

Ziyaret ettiğiniz mekanlarda check-in yaparak puan kazanıp,arkadaşlarınız  içinde bir  sıralamada yer alırsınız.Ziyaret ettiğiniz mekanlara göre stickerlar kazanıp ,kullandıkça daha fazla puan kazanırsınız.Swarm,Foursquare tarafından geliştirilen bir uygulamadır.Farklı iki uygulama olsalarda benzerlik gösterirler.

Swarm hesap silme ile Foursquare hesap silmek aynıdır.Örneğin Swarm hesabınızı sildiğinizde Foursquare ile bağlı olduğundan yeterli olacaktır.

Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

Swarm hesabı silmek için mobil cihazınızdan veya bilgisayar tarayıcınızdan aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  1. https://tr.foursquare.com/login?continue=%2Fdelete_me adresine gidin.
    Kullanıcı adı/şifreniz  ile giriş yapın.
  2. “Foursquare ve Swarm’dan neden ayrılıyorsun?” sorusunun size uygun cevabını seçerek işaretleyin.
  3. Hesabı Sil / Delete Account’a tıklayrarak işlemi tamamlayın.
  4. Swarm ve Foursquare hesabınız başarıyla silinmiştir.

swarm-hesabi-nasil-silinir-2017

Swarm Hesap Silme Linki Nedir?

Swarm hesabı silmek  için mobil cihazınızdan veya bilgisayar tarayıcınızdan aşağıdaki Swarm hesap silme linkine tıklayabilirsiniz.

Swarm Hesap Silme Linki >  https://tr.foursquare.com/login?continue=%2Fdelete_me

Telefondan Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

Foursquare ve Swarm hesap  silmek sanılanın aksine gayet kolay bir işlemdir.Fakat  bu işlemi cep telefonu,tablet gibi mobil cihazlardan yapamazsınız.Foursquare ve Swarm hesap silme işlemlerini web üzerinden kolaylıkla yapabilrsiniz.

Yukarıda  belirtmiş olduğum “Swarm Hesabı Nasıl Silinir? , Swarm Hesap Silme Linki Nedir?” başlıklarını uygulayabilirsiniz.