Kariyer Sokağı 3.İletişim Zirvesi 29 Aralık 2013 Düzenleniyor!

111
29 Kasım 2013 Kariyer Sokağı 3. İletişim Zirvesi

29 Kasım 2013 Kariyer Sokağı 3. İletişim Zirvesi

Kariyer Sokağı Geleneksel İletişim Zirvelerinin üçüncüsüyle İstanbul’da! Her yıl Kariyer Sokağı tarafından düzenlenen İletişim Zirvesi bu yılda sizlerle… Kariyer Sokağı İletişim Zirvesi’nin bu yıl düzenleyeceği etkinlikte özgüven ve etkili iletişim, diksiyon ve hitabet ve motivasyon teknikleri konuları işlenecektir. Konularında birbirinden uzman kişilerin katılacağı Kariyer Sokağı İletişim Zirvesi 29 Aralık 2013 tarihinde Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi’nde gerçekleşecektir. Her katılımcıya 4 Adet Başarı Sertifikası verilecektir.

Kariyer Sokağı 3. İletişim Zirvesine Kimler Katılacak?

İstanbul İletişim Zirvesinin bu yılki konukları Erdal DEMİRKIRAN, Erdoğan ARIKAN, Ali GÜLKANAT ve Onur Konuğu olarak Can KAKMACI katılacaktır.

Erdal DEMİRKIRAN özgüven ve etkili iletişim ile ilgili bilgilerini, Erdoğan ARIKAN diksiyon ve hitabet ile ilgili bilgilerini ve Ali GÜLKANAT motivasyon teknikleri ile ilgili bilgilerini katılımcılara aktaracaktır.

Kariyer Sokağı 3. İletişim Zirvesi Nerede ve Nasıl Katılırım?

29 Aralık 2013 Saat: 11-18 arasında Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi’nde düzenlenen etkinliğe katılmak için hemen kayıt olmalısınız.

Etkinliğe hemen kayıt olmak için aşağıda bulunan numarayla iletişime geçip isminizi yazdırmanız gerekmektedir.

[highlight]Kayıt için:[/highlight]

Esma Çakırbey – 0531 721 63 00