Kullanım Şartları

    • Asosyalmedya.net, yayınlanan yazıların içerdiği bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Dolayısıyla bu bilgilerin hiçbir şekilde içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından da sorumlu değildir.


    • Asosyalmedya.net yazılarına yorum gönderebilirsiniz. Bu yorumlar, blog yöneticileri tarafından, içeriği uygun görüldüğü takdirde yayınlanacaktır. Yayınlanan yorumların içeriği yalnızca yorumu gönderen kişilere aittir ve asosyalmedya.net’in görüşlerini yansıtmayabilir.


    • Asosyalmedya.net sayfasından herhangi bir yazı için alıntı yapmak istediğinizde, alıntının asosyalmedya.net’den  kaynak alındığını ilgili yazınızda belirtmeniz gerekmektedir. Alıntı yaparken yazının urlsi ve yazarını adını belirtmeniz gerekmektedir.


    • Asosyalmedya.net işbu metinde yazan kuralları herhangi bir neden göstermeksizin değiştirmesinin mümkün olduğunu hatırlatır, bu nedenle Gizlilik ve Kullanım Şartları sayfalarımızı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.