Yazarlar

Marmara Üniversitesinde Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği okumakta. Bir yandan Sosyal Medya, Online Pazarlama ve Adwords konularıyla ilgilenmekte. Yakın zaman içerisinde Adwords sertifikası almayı hedefliyor.  Hayatını Editör – Social Media Executive – Student olarak devam ettirmekte. Onur Ünal‘ın tüm yazılarını okumak için tıklayınız.

 

Dilek Ölmez
Marmara Üniversitesi Bilgisayar Öğretim Teknolojileri Eğitimi okuyor. Sosyal Medya-Pazarlama konularına ilgi duyup bu rota doğrultusunda yol almakta. Sakin yaşar fakat heyecanlı düşünür. Hayalleri var çok büyük hayalleri aslında hepsi birer plan.
Dilek Ölmez‘in tüm yazılarını okumak için tıklayınız.

 

Eda Yavuz
Marmara Üniversitesinde Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği okumakta. Öğretmeyi seviyor ancak okul sıralarında değil. Mutlu olmak istiyor bu yüzden kendi bildiklerini başkalarıyla paylaşıyor. Anlatacağı çok şey var. Ama yazsa roman olmaz. Olsa olsa BLOG olur.
Eda Yavuz‘un tüm yazılarını okumak için tıklayınız.

 

Şeyma Üstün
Ege Üniversitesi İşletme mezunu. Bölüm İngilizce olmasa ülkedeki binlerce işletme mezunundan biri olacaktı. Yüksek Lisans bir sonraki adımı, büyük ihtimalle de pazarlama. Sosyal Medya ve Sosyal Medya Pazarlama’sıyla ilgileniyor.
Şeyma Üstün‘ün tüm yazılarını okumak için tıklayınız.